Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaray Belediyesi Trafik İşaret ve Yön Levhalarını Yeniledi
Aksaray Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, kentin muhtelif cadde ve sokaklarında bulunan uyarı ve yön levh..
İstiklal Marşı İstikbal Marşıdır
Aksaray Belediyesi, İstiklal Marşının TBMM’de kabulünün 96’ncı yıl dönümü münasebetiyle ‘İstiklal Marşı, İstikbal Marşı’..
3 Bin 84 Kişiye İstihdam Sağlandı
Aksaray’ın ‘Milli Seferberlik’ kapsamında 6 bin istihdam hedefi, Ocak 2017 tarihinden itibaren 3 bin 84 kişiye istihdam ..
OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetim kurulu toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Organize Sanayi Bölge Mü..
Satın Aldığı Minibüs Yanarak Kül Oldu
Aksaray’da satın aldığı minibüs yolda yanan köyüne gitmek için yola çıkan gencin minibüsü yolda aniden çıkan yangında ya..
Yurtta 4 Kız Öğrenci Zehirlendi
Aksaray’ın Paşacık Mahallesinde bulunan bir kız öğrenci yurdunda meydana gelen olayda 4 kız öğrenci zehirlenme teşhisiyl..
Yazgı Evet Sistemini Anlatmak İçin Basmadık Yer Bırakmıyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini katıldığı her ortamda ve her fırsatta vat..
İlaç İçen 2 Kişi Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Sanayi Mahallesi ile Tacin Mahallesinde meydana gelen ilaç içme olaylarında iki kişi fenalaşınca hastanede te..
Gençlere EVET Anlatıldı
AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Buyrun! Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini tartışalım’..
Yaz Meyveleri Cep Yakıyor
Manav tezgâhlarında yaz meyveleri yerlerini alırken, fiyatları cep yakıyor.
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI