Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Ceviz Ağacı Sonu Oluyordu
Aksaray’ın Laleli Mahallesinde meydana gelen olayda ceviz ağacından aşağıya düşen bir kişi hastanede tedavi altına alınd..
Nevşehir Yolunda Feci Kaza 1 Ölü 3 Yaralı
Aksaray’da otomobilin takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 3 kişi de yaralandı
Trafik Kazası 5 Yaralı
Aksaray’ın Konya Yolu üzeri Ticaret Borsası yakınında meydana gelen çift taraflı trafik kazasında yaralananlar Hastaned..
Serbest Bırakıldılar
Aksaray’da Bölücü Terör Örgütü PKK’ya yardım yataklık yapmak, finansal kaynak sağlamak ve propagandasını yapmak suçundan..
6 Kişi Darp Edildi
Aksaray ‘ın Makas kavşağı, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Küçük Bölcek Mahallesi, ile Zafer Mahallesinde oluşan darp olay..
4 Kişi İlaçtan Zehirlendi
Aksaray’da dört değişik zaman ve yerde meydana gele ilaçtan etkilenme olayında zehirlenenler hastanede tedavi altına alı..
Takla Atan Araçtan Mucize Kurtuluş
Aksaray’da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil takla attı. Kazada mucize eseri hayatını kaybeden olm..
3 Kaza 3 Yaralı
Aksaray’ın Jandarma Kavşağı, Hırkatol yolu ile Ortaköy ilçesinde meydana gelen trafik kazalarında yaralanan 3 kişi hasta..
Köpek Isırınca Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Susadı köyünde meydana gelen olayda köpeğin ısırması sonucu bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi altın..
İlaç İçti Fenalaştı
Aksaray’da meydana gelen içtiği ilaçtan etkilenme vakasında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI