Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Trafik Kazası 4 Yaralı
Aksaray’ın Karasu kavşağında meydana gelen trafik kazasında yaralanan 4 kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde te..
Şoföre Teşekkür Belgesi
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ve Trafik Tescil Denetleme Şubesi ekipleri, kazaların, kazalara bağlı yaralanm..
Çobanlar Yarışacak
Türkiye’de ilk kez Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından yapılan ve sadece Aksaray’da gerçekleştirilen ..
Yabancılara Türkçe Öğretimi Programı Tamamlandı
Aksaray Üniversitesi’nde Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASÜSEM) tarafından düzenlenen “Yabancılara Türkçe..
Afetzede Çiftçilere 85 Bin TL Yardım
Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, 2017 yılı başında yoğun kar yağışı nedeni ile zarar gören üreticilere 85 bin TL..
Özkök’den,"Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Çağrısı
Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" projesi kapsamında borsa üyelerine ve..
İşte Mahallelerin Nüfus Sayıları
Adrese dayalı nüfus sayımına göre Aksaray’da mahallelerin nüfus sayıları belli oldu.
Marka Irk İçin Harekete Geçildi
Evliya Çelebinin tabiri ile “Anadolu Aslanı” şeklinde adlandırdığı Malaklı ırkı köpekler, “Aksaray Belediyesi Malaklı Ir..
Vali Eşi Pekmez ÇOKEM’i Ziyaret Etti
Vali Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’..
Saat Takı Amaçlı Tercih Ediliyor
Teknolojinin gelişmesi ve akıllı telefonların aynı zamanda saat olarak kullanılması nedeniyle talebin düşeceği düşünülen..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI