Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Halıyı Önce Okşadı, Sonra Çaldı
Aksaray’da müşteri kılığındaki hırsız mağaza önündeki halıyı önce okşadı, sonra da omuzlayarak çaldı Aksaray’da müşteri..
İlaç Hastanelik Etti
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi Kızılay Mahallesinde meydana gelen ilaç içme olayında bir kişi içtiği ilaçtan fenalaşınca hast..
Aksaray’da “Çevrimdışı Aile” Tiyatro Oyunu Sahne Aldı
Aksaray Belediyesi’nin düzenlediği kültür-sanat etkinliklerine Aksaray Valisi Aykut Pekmez’in eşi, Aksaray Belediye Başk..
Şehitler İçin Mevlid Okutuldu
Aksaray İl Afet ve Acil Durum Müdürü ile Aksaray Ziraat Odası Başkanlığı tarafından vatani görevi başında şehit düşen as..
Kaza Ölüm Getirdi
Aksaray’ın E-90 karayolu üzerinde bulunan Ağaçlı kavşağında meydana gelen kamyonun tır’a çarpması sonucu bir kişi öldü b..
Ağaca Çarptı
30 metrelik yol güzergâhında bir otomobil sürücüsü direksiyon hâkimiyetini kaybederek, ağaca çarptı. Kazada ölen yâda ya..
Fiyat Şampiyonu Bamya
Vatandaşların severek yediği ve birçok sağlık problemine iyi gelen bamya’nın kilogram fiyatı 130 TL’ye yükseldi. ..
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan
"Türkiye kendini frenleyen, ileride yeni sorunlara yol açabilecek mevcut hükümet sistemi ile yoluna devam edemez ve etme..
Bakan Elvan’dan Almanya’ya Tepki
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: Almanya, bakanlarımızın toplantılarını engelleyerek skandal bir uygulamaya imza atmıştır.”T..
15 Temmuz Şehitlerine İthafen Açıldı
Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı törenle açıldı.Nüfusunun yüzde 8..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI