Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

5 Kaza 7 Yaralı
Aksaray’da çeşitli yer ve zamanlarda meydana gelen beş ayrı trafik kazasında yedi kişi yaralanınca Aksaray Devlet Hastan..
Kavga 4 Kişiyi Hastanelik Etti
Aksaray’ın Acem Kavşağı ile Cerit köyünde meydana gelen kavga olayında yaralanan dört kişi Aksaray Devlet Hastanesinde t..
İlaç Vakaları Hız Kesmiyor
Aksaray’ın Pınar Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçtan etkilenince Aksaray Devlet Hastanesine kaldır..
Toprak Altındaki Tarih Turizme Kazandırılıyor
Tarihi değerlere çok büyük önem veren Aksaray Belediyesi, tarihi hamamla ilgili projelerin gerçekleştirilmesi için çalış..
Azmi Millide Otopark Çalışması Başladı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehre vizyon kazandıracak projelerine devam ediyor. Başkan Yazgı’nın en önem..
Karatay "En Tehlikelisi FETÖ”
AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay, 15 Temmuz gecesi yaşanan kanlı darbe girişimini ve Fethullah Gülen Terör..
Ağaçören Kaymakamı FETÖ/PDY’den Gözaltına Alındı
Aksaray’ın Ağaçören İlçe Kaymakamı FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
İş Kazası Geçirdiler
Aksaray’ın Yeni Sanayi Mahallesi ile Adana yolunda bulunan bir fabrikada meydana gelen iş kazasında yaralan iki kişi has..
Delici Kesici Alet Sonu Oluyordu
Aksaray’ın Sanayi Üst Geçit yakınlarında meydana gelen Delici kesici alet yaralanması olayında bir kişi hastanede tedavi..
Gözaltındaki 33 Kişiden 23’ü Tutuklandı
Aksaray’da 3 Ağustos tarihinde Aksaray merkezli 8 ilde gerçekleştirilen FETÖ/PDY operasyonunda gözaltına alınan 33 kişid..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI