Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Ortaköy –Kırşehir yolu üzerinde meydana gelen kesici aletle yaralanma olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastan..
 "Günebakan"lı İşletmeler Denetimde
Aksaray Belediyesi’nin gıda imalatı ve satışı yapan işletmelerde tam hijyen sağlamak amacıyla başlattığı "Günebakan" pro..
Aksaray’da Başkanlık Sistemi Anketi
Bir dernek tarafından 700 kişiye ile yüz yüze görüşecek 10 anketör başkanlık sistemi ve yeni anayasa ile ilgili görüşler..
Ateşli Silahla Yaralandı
Emirgazi ilçesinde meydana gelen olayda ateşli silahla yaralanan bir kişi Aksaray Devlet Hastanesi acil servisinde tedav..
İki Kişi Sobadan Çıkan Gazdan Zehirlendi
Aksaray’da meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenme olayı nedeniyle iki kişi hastanede tedavi alt..
Yaşlı Kadına Dayak
Aksaray ‘ın Bahçeli Mahallesi Şehitlik Mezarlığı civarında yaşlı bir kadın darp edilince hastanede tedavi altına alındı..
Yeni Hastane İnşaatından Düştü
Aksaray ‘ın Tacin Mahallesinde oluşan olayda bir kişi yeni hastanenin inşaatında yüksekte çalışmakta olduğu bir sırada y..
Damızlık Birliğinden Emniyet Müdürü Hüner’e Ziyaret
Aksaray Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Aksaray’a y..
3 Kişi Darp Edildi
Aksaray’da çeşitli zaman ve yerlerde meydana gelen olaylarda darp edilen üç kişi hastanede tedavi altına alındı..
Yayaya Oto Çarptı
Aksaray’ın çarşı merkezinde bulunan büyük bir alışveriş merkezinin önünde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hastan..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI