Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Aksaray Valiliği, Aksaray Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliğinde KOSGEB ..
Kene Uyarısı Yapıldı
Aksaray Halk Sağlığı Müdürlüğümüze bağlı Merkez Toplum Sağlığı Merkezinde görevli farkındalık ekipleri ‘Kene ve Kırım K..
Medikal Malzemeler Ücretsiz Olacak
Medikal malzemeler 1 Mayıs’tan itibaren ücretsiz olacak. Hastalar reçetesini veya raporunu getirerek, ücret ödemeden mal..
3 Kişi İntihara Teşebbüs Etti
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında bulunan bir kız öğrenci yurdu,Paşacık Mahallesi ile Gülağaç ilçesi Gülpınar kasaba..
İçtiği İlaç Zehirledi
Aksaray’ın Yıldırımlar köyünde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçlar nedeniyle zehirlenince hastanede tedavi altı..
Uluırmak Kanalı Temizleniyor
Aksaray Belediyesi, 3 Bin metrelik Uluırmak kanalını temizliyor.
Trafik Kazaları 12 Yaralı
Aksaray’ın Nevşehir Caddesinde bulunan üst geçit üzeri ,Sultanhanı kasabası ile Bağlıkaya köyünde meydana gelen trafik k..
Uygulama Yapıldı
Aksaray’da polis ekipleri, şehir merkezinde bazı noktalarda trafik denetimi yaptı. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı..
Kazalar Durmak Bilmiyor 7 Yaralı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi çıkışı Kırşehir yolu, Bediüzzaman Bulvarı, Fatih Mahallesinde meydana gelen trafik kazalarında..
Şehit Anneleri Bir Araya Geldi
Aksaray Belediyesi ve Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından şehit anneleri için kaynaşma etk..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI