Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Çiftçiler bilmedikleri her şeyi öğreniyor
Nüfusun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da tarım ve hayvancılığı geliştirmek, verimlili..
Dolar Bahaneli Zamlar Unutuldu
Ekonomiye yapılmaya çalışılan darbe girişimleri sonrasında vatandaşların girişimleri ile dizginlene dolardaki artışı bah..
Eziyet Başlıyor
Hava sıcaklıkların artmasıyla birlikte piyasaya çıkmaya başlayan motosikletler şimdiden şikayet konusu olmaya başladı...
Delici Kesici Aletle Yaralandılar
Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde meydana gelen darp ve delici kesici aletle yaralanma olayında delici kesici aletle yaralana..
Türk Kızılayı’ndan Vali Aykut Pekmez’e Ziyaret
Türk Kızılay’ı Aksaray Üniversitesi Öğrenci Başkanı Fırat Komşu ve beraberindekiler Vali Aykut Pekmez’e nezaket ziyareti..
Hedef 5 Bin İşçi
Aksaray’da çalışma hayatında ‘Milli Seferberlik’ başladı. Aksaray valilik ek binasında düzenlenen Milli Seferberlik pro..
Kırmızı Et Üreticiler Birliğinde Genel Kurul
Aksaray Kırmızı Et Üreticiler Birliğinde Olağan Mali Genel Kurul yapıldı. Kırmızı Et Üreticiler Birliğinde yapılan genel..
Trafik Kazası 4 Yaralı
Aksaray’ın Karasu kavşağında meydana gelen trafik kazasında yaralanan 4 kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde te..
Şoföre Teşekkür Belgesi
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ve Trafik Tescil Denetleme Şubesi ekipleri, kazaların, kazalara bağlı yaralanm..
Çobanlar Yarışacak
Türkiye’de ilk kez Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından yapılan ve sadece Aksaray’da gerçekleştirilen ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI