Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Engelli Vatandaşın Öldürülmesinden Aranıyordu Aksaray’da Yakalandı
Adana’da işlenen cinayetin azmettiricisi ve başka bir silahlı saldırı olayının faili olarak aranan zanlı Aksaray’da yaka..
FETÖ’nün Kilit Adamı Aksaraylı Çıktı
Fetullah Gülen’in sağ kolu ve Aksaraylı olduğu tespit edilen Özcan Keleş’in villasına operasyon düzenlendi.Polis villada..
Makineye Kaptırdığı Ayağı Koptu
Aksaray’da buğday eleme makinesine ayağını kaptıran bir kişi ağır yaralandı. Ayağı kopan yaralı hastanede tedavi altına ..
Kalbi Durdu Yeniden Çalıştırıldı
Aksaray merkezde bulunan bir rehabilite merkezinde meydana gelen olayda kalbi duran bir kişi devlet hastanesinde tedavi..
Kazalar Hız Kesmiyor
Aksaray ‘da değişik zaman ve yerlerde meydana gelen trafik kazalarında yaralananlar Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi a..
Sobaya Rağbet Arttı
Aksaray'da son günlerde hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte soba satışları da başladı. Aksaray'da 18 yıldır soba ..
Sağlıkçılara Meme Kanseri Eğitimi
Aksaray’da İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına meme kanseriyle ilgili eğitim verildi. ..
Her Şey Halkın Güven ve Huzuru İçin
Aksaray’da şehir içinde geniş güvenlik önlemleri alarak halkın huzur ve güveni için 24 saat uygulama yapan İl Emniyet Mü..
İş Kazasında Yaralandı
Aksaray’da bir işyerinde meydana gelen iş kazasında yaralanan bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı...
Belediyeden Öğrencilere Aşure
Aksaray Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda Muharrem ayı nedeniyle yurtlarda kalan üniversite öğrencilerine aşure i..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI