Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kavga 4 Kişiyi Hastanelik Etti
Aksaray’ın Ankara Caddesi, Merkez, Kılıçaslan parkı içerisi ile Pamucak Mahallesinde oluşan kavga olaylarında 4 kişi has..
4 Kişi Az Kalsın Ölüyordu
Aksaray ‘ın Bedir Muhtar Mahallesinde meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenme olayında 4 kişi ha..
Aksaray’da Ekmek 1 TL Oldu
Aksaray’da valilik ve belediye tarafından alınan kararla 6 aydır 250 gram fiyatı 90 kuruş olan ekmek, 1 TL olarak satılm..
Otobüslerde "Kart 68" Uygulaması Başlıyor
Aksaray’da Belediye ve Minibüsçüler Halk Otobüsçüler ve Umum Servisçiler Esnaf Odası tarafından alınan kararla, 4 yıldır..
Aksaray, ‘Halep için Birlik Vakti’ dedi
Aksaray’da AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Halep İçin Birlik Vakti’ Kampanyası kapsamında tüm sivil t..
Kavgada Bıçaklandı
Aksaray’ın Kargın köyünde meydana gelen olayda bir kişi bıçakla yaralanınca,Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak teda..
4 Kişi Sobadan Zehirlendi
Aksaray’ın Elmacık köyü ile Eşmekaya’da meydana gelen iki ayrı sobadan çıkan gazdan zehirlenme olayında 4 kişi hastanede..
Aksaray Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
Aksaray Belediyesi, soğuk kış günlerinde açlık problemi yaşayan sokak hayvanları için şehrin muhtelif yerlerine yiyecek ..
Tropikal Manav Açıldı
Aksaray’ın en büyük manavı olan Tropikal Manav bugün gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı
Yeni Sanayi Kentsel Dönüşüm Projesine Yoğun Talep
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın Aksaray’a kazandıracağı en büyük proje olan 375 Milyon TL’lik Yeni Sanayi..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI