Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaray Belediyesi Yeni Hastaneye Bağlantı Yolunu Açıyor
Aksaray Belediyesi, Tacin ve Aratol mahallesi arasında yeni yapılan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne E-90’dan girişli ba..
Kavgada 3 Kişi Yaralandı
Aksaray’ın Perşembe pazarı, Ağaçören Gümüştepe ile Ortaköy ilçesi otogar karşısında oluşan üç ayrı kavga olayında darp e..
SGK Hastanede Erişim Noktası Açtı
Aksaray’da Sosyal Güvenlik Kurusu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından Eğitim ve Araştırma Hastanesine erişim noktası açıldı...
Otomobil Yayaya Çarptı
Aksaray’da otomobilin yayaya çarpması sonucu yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandı
Hizmetiçi Eğitim Verildi
112 Acil çağrı hizmetlerinin etkili, verimli, kesintisiz ve koordinasyon içerisinde yürütülebilmesini sağlamak adına Aks..
Yılda Bir kez Diş Hekimine Gidilmeli
Diş Hekimi Sevinç Kasal, diş bakımının önemine dikkat çekerek, yılda bir kez diş hekimine gidilmesi gerektiğini söyledi...
Tek Kurşun Öldürdü
Aksaray’da dün Coğlakı Sokakta meydana gelen tabanca ile tek kurşunla vurulma olayında hastanede tedavi gören 41 yaşında..
Bozuk Gıda 20 Kişiyi Zehirledi
Aksaray merkezinde bulunan bir işyerinde döner yiyen yirmi kişi yedikleri dönerden zehirlenerek hastanede tedavi altına ..
AK Parti Heyetinden Referandum Teşekkürü
AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti, Belediye Başkanı Haluk Şa..
Tek Kurşunla Vuruldu
Aksaray’da meydana gelen olayda bir kişi tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucunda tabancadan çıkan tek kurşunlar ağır bir..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI