Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kazalarda 1 Kişi  Öldü 16 Kişi  Yaralandı
Aksaray’ın Polis Merkezi bölgesi, Ankara yolu 32. Kilometre, Fatih Mahallesi ile Ortaköy’de meydana gelen kazalarda bir ..
Çocuklara Özel Tatil Eğlenceleri
Aksaray’da, okulların tatil olmasıyla birlikte çocukların eğlenmesi amacıyla çeşitli aktiviteler düzenleniyor...
Arazide Av Tüfeği Bulundu
Aksaray’da boş arazide bir vatandaş tarafından bulunan av tüfeği paniğe neden oldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine ..
Kavga Kanlı Bitti
Aksaray’ın Hamidiye Mahallesinde meydana gelen kavga olayında bir kişi tüfekle vurulunca hastanede tedavi altına alındı..
Ekmek Fırınından Servet Çıktı
Aksaray’da bir ekmek fırınına operasyon düzenleyen polisin nükleer enerji ve füze imalatında kullanılan 3,5 Milyon TL de..
Yolcu Otobüslerinde Sivil Polis Uygulaması
Aksaray’da şehirlerarası sefer yapan otobüslere sivil trafik polisi yerleştiren İl Emniyet Müdürlüğü, sürücülerin kural ..
Fırında 3.5 Milyon Liralık Nükleer Külçe Ele Geçirildi
Aksaray’da bir ekmek fırınına operasyon düzenleyen polis, nükleer enerji ve füze imalatında kullanılan 3,5 Milyon TL değ..
Kavgada Tüfekle Yaralandılar
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi Devedamında meydana gelen bir kavgada iki kişi tüfekle yaralanınca hastanede tedavi altına alı..
Kafasına Balta Çarptı
Aksaray ‘ın Taşpınar kasabasında meydana gelen olayda bir kişi kafasına balta çarpması nedeniyle Aksaray Devlet Hastanes..
Aksaray’da 81 Bin 319 Öğrenci Karne Aldı
Aksaray'da 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle 81 bin 319 öğrenci karnelerini alarak tatile..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI