Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

İlaç Vakaları Hız Kesmiyor
Aksaray’ın İstiklal Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçlar nedeniyle Aksaray Devlet Hastanesine kaldı..
El Bileği Kesildi
Aksaray’ın Eskil İlçesi Tol yaylasında meydana gelen olayda bir kişi el bileği kesisi nedeniyle Aksaray Devlet Hastanesi..
MÜSİAD Yönetiminden Başkan Yazgı’ya Ziyaret
Aksaray Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Eyüp Dağdaş ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı..
Kar Üreticinin Yüzünü Güldürdü
Aksaray’ı etkisi alan kar yağışı bir taraftan üreticileri sevindirirken, bir taraftan da ticaret borsasında hareketlilik..
EMITT Turizm Fuarı’nda Aksaray Farkı
Aksaray - 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen EMITT Fuarı bugün başladı. Aksaray’ın tanıtıldığı st..
İkinci El Garantisi Sıkıntıya Soktu
İkinci el araç alım satımı yapan esnaflar, ikinci el araç satımına sıfır araç gibi garanti getiren yeni düzenlemenin uyg..
TOKİ Kiracıları Sıkıntılı
Geçtiğimiz gün tespitleri daha önceden yapılan kiradaki 72 TOKİ dairesinin boşaltılması Cumhuriyet mahallesinde yaşayan ..
Kahvenin Sağlık Açısından İşlevi Büyük
Türk kahvesinin yavaş pişirme yöntemi, tadı, kokusu ve yaklaşık 500 yıllık geçmişiyle dünyada ayrıcalıklı bir konumu var..
Şehit Aileleri Unutulmuyor
Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Hüseyin Koçak şehit ailelerin unutulmadığını söyledi. ..
TÜMSİAD’ın Başkanı Değişti
21 Ocak tarihinde yapılan seçimle birlikle Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aksaray Şubesi yönetim kurulu v..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI