Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Emekli Polis Doktora Kurşun Yağdırdı
Aksaray'ın Eskil İlçesi Bozcamahmut yaylasında emekli polis ile doktor arasında çıkan tartışmada emekli polis doktora ta..
Kütüphane Bilgi Erişiminin Sağlandığı Mekândır
53. Kütüphane Haftası Aksaray İl Halk Kütüphane Müdürlüğü tarafından 53. Kütüphane Haftası kutlama programı çerçevesinde..
Arı Yetiştiricileri Bir Araya Geldi
Arı Yetiştiricileri Birliği ve Aksaray Üniversitesi tarafından yetiştiricilere ‘Arı hastalıkları, aşısı ve tedavisi ’kon..
Köpek Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Çekiçler köyünde meydana gelen köpek ısırması olayında yaralanan bir kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastane..
Vali Pekmez Sarıyahşi İlçesini Ziyaret Etti
Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Sarıyahşi ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Nefes Kesen Uyuşturucu Operasyonu
Aksaray’da uyuşturucu sevkıyatı yapan araç sürücüsü yaşanan kovalamaca sonucu yakalandı Araçta yapılan aramada 30 kilog..
Yıllık İşletme Cetvelinde Son Tarih 30 Nisan
Aksaray Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Refik Tezcan, sanayi işletmelerinin yıllık işletme cetvellerini 30 Nisan 20..
Aksaray AK Parti’den MHP’ye Birlik Beraberlik Ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz:"16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hüküme..
Kesici Delici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Yeni Sanayi Mahallesinde oluşan olayda bir kişi çıkan kavgada delici kesici aletle yaralanınca Hastanede teda..
Yaşlılara Bilgilendirme Broşürü
Aksaray İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından ‘Yaşlılara saygı haftası’ nedeniyle 15 Temmuz Milli İrade Meydanında stant ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI