Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Dere Mahallesinde bulunan bir Cafe’de meydana gelen olayda bir kişi ateşli silahla yaralanınca hastanede teda..
Sobadan İki Kişi Zehirlendi
Aksaray’ın Şeyh Hamit Mahallesinde meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenme olayında iki kişi has..
283 Bin 908 Kişi MHRS İle Muayene Oldu
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde muayene olabilmek için Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) ve Alo 182’den r..
Otobüsün Mazot Deposundan Kaçak Sigara Çıktı
Aksaray’da jandarma ekipleri, arama yaptıkları yolucu otobüsünün mazot deposunda ve üst bagajına özel yapılmış zula bölm..
Kombi ve Petek Temizliğine Dikkat
Kış mevsiminde ısınmak için kullandığımız kombilerin ve peteklerin temizliği son derece önemli. Tam anlamıyla ısınmak iç..
Soğuk Hava Oto Yıkamacıları Etkiledi
Havaların soğumasıyla birlikte bu kış çetin bir kış geçiren Aksaray’da hava şartları oto yıkamacıları ciddi anlamda vurd..
Sokakta Kahve İçme Kültürüne Alışılıyor
15 Temmuz Milli İdare ve Şehitler Meydanında bulunan kahve dünyası, kahve kültürünü geliştiriyor. Sıcak ve soğuk içecekl..
Esnaf Siftah Yapmadan Kepenk Kapatıyor
Doların yükselmesi ve kış mevsimi nedeniyle işleri durgun olan esnaf 14 Şubat sevgililer gününden umutlu. Kış mevsiminde..
HAC İçin Ayakkabı Boyamaya Devam Ediyor
Aksaray’da 19 yaşında tahta sandıkla boyacılık mesleğine başlayan ve 20 yaşında evlenen 61 yaşındaki Davut Öztorun, ayak..
Yeme Yapılan Zam Üreticiyi Mağdur Etti
Yeme yapılan zam üreticiyi zor duruma soktu. Tek çözümün ise Damızlık Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği Başkanı Mahmur A..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI