Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kahvenin Sağlık Açısından İşlevi Büyük
Türk kahvesinin yavaş pişirme yöntemi, tadı, kokusu ve yaklaşık 500 yıllık geçmişiyle dünyada ayrıcalıklı bir konumu var..
Şehit Aileleri Unutulmuyor
Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Hüseyin Koçak şehit ailelerin unutulmadığını söyledi. ..
TÜMSİAD’ın Başkanı Değişti
21 Ocak tarihinde yapılan seçimle birlikle Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aksaray Şubesi yönetim kurulu v..
“Yeni Bir Müfredata İhtiyaç Var”
Aksaray Memur-Sen- Eğitim Bir-Sen Başkanı Murat Günaydın basın mensupları ile bir araya gelerek 2016 yılını değerlendird..
İçtiği İlaçtan Zehirlendi
Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde oluşan olayda bir kişi içtiği ilaçlardan etkilenince kaldırıldığı Aksaray Devlet Hastanesin..
Uyuşturucu Kullandı Fenalaştı
Aksaray’ın Aliağa camii yanında meydana gelen olayda bir kişi içtiği uyuşturucunun etkisiyle fenalaşınca hastanede tedav..
Doktorlara Antibiyotik Konulu Eğitim
Aksaray Üniversitesi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan hekimlere, “Akılcı İlaç ve Antibiyotik Kullan..
Çamaşır Suyu İçinde Esrar Sevkiyatı Yapan Şüpheliler Adliyede
Aksaray’da jandarma ekiplerinin yaptığı yol kontrolünde yolcu otobüsünün bagajında çamaşır suyu dolu poşet içerisinde el..
3 Hırsızlık Şüphelisi Yakalandı
Aksaray’da, 2 otomobil ve 1 iş yerinden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 3 kişi polisin yaptığı çalışma ile yakalandı. ..
Çamaşır Sulu Poşetten Esrar Çıktı
Aksaray’da jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu otobüsün bagajında çamaşır suyu dolu poşetin içinde 5 kilo kuba..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI