Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

İki Kişi Silahla Vuruldu
Aksaray ‘ın Gülağaç ilçesi Akmezar köyünde oluşan silahla vurulma olayında iki kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırıla..
3 Kişi Sobadan Çıkan Gazdan Zehirlendi
Aksaray’ın Hashas Mahallesinde meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenme olayında üç kişi hastaned..
Çıkan Kavgada Yaralandı
Aksaray çarşı merkezine yakın bir yerde bulunan büyük bir alışveriş merkezinin yakınında oluşan darp olayında yaralanan ..
OSB Yönetimi Toplandı
Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Organize Sanayi Bölge Müdürlüğ..
Hızlı Tren 2019’da
Kayseri Antalya Hızlı Tren Hattı İçin Zem Etüt alışmaları sürüyor. Türkiye’nin turizm merkezi Antalya ile tarım merkezi ..
11 ByLock’çu Öğretmene Tutuklama
Aksaray’da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında ByLock kullanıcısı ve y..
Gönüllü Arama ve Kurtarma Ekibi Yeniden Kuruldu
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) başlatmış olduğu çalışma ile geçtiğimiz yıllarda Aksaray’da oluşturula..
Darp Edilence,Hastanelik Oldu
Aksaray Lisesi civarında meydana gelen darp edilme olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi alt..
İlaçtan Zehirlendiler
Aksaray’da ilaçtan etkilenerek zehirlenme vakaları hız kesmiyor. Meydana gelen ilaçtan zehirlenme olayında iki kişi hast..
ADH Başarılı Çalışmaların Altına İmza Atıyor
Aksaray Devlet Hastanesi Başhekimi Cengizhan Kılıçaslan başarılı ameliyatların altına imza atan kalabalık bir ekiple sab..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI