Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Koçak: Tarım ve Hayvancılık Vazgeçilmez Unsurlar
Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, ilçe, belde ve köyleri geze..
Kavgalar Darp Getirdi
Aksaray’ın Pamucak Mahallesi ile Organize Sanayi Bölgesinde oluşan kavga olaylarında darp edilen iki kişi hastanede teda..
Sıfır Evlere Vatandaştan Yoğun İlgi
Aksaray’da vatandaşlar ikinci el evlere göre daha çok sıfır evleri tercih ederken sıfır evlerin fiyatı ise 250 Bin TL’de..
Fare Zehri Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Amarat kasabasında oluşan olayda bir kişi içtiği fare zehri sonucunda Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi a..
Süt Sağma Makinesi Sonu Oldu
Aksaray’ın Hacılar Harmanı Mahallesinde meydana gelen olayda süt sağma makinesinde bulunan elektrik kaçağı akımına kapıl..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi Kümbet köyünde oluşan Ateşli silahla yaralanma olayında bir kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma H..
Delici Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Kargın köyünde oluşan olayda bir kişi bıçakla yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılara..
Sürücüsü Beyin Kanaması Geçiren Otobüs Şarampole İndi: 29 Yaralı
Aksaray Ankara Karayolunda kontrolden çıkan otobüs şarampole indi. Aksaray Ankara Karayolunda seyir halindeyken beyin ka..
Yavrularımın Sesini Duyayım' Diye Feryat Etti
Kazada yaralanan annenin feryadı: "Ne olur yavrularımın bir sesini duyayım"
6 Ayda 200 Bin Turisti Ağırladı
Hasan Dağı’ndan püsküren lavlar ile oluşan ve dünyanın 2’inci büyük vadisi olan Ihlara Vadisi, yerli ve yabancı turistle..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI