Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kamu Yatırımları Toplantısı Yapıldı
Aksaray’da, devam eden kamu yatırımlarının kurumlar arası koordinasyonun sağlanması amacıyla Kamu Yatırımları Toplantısı..
Sibop Kapaklarını Söken Çocuklar Kameralara Yakalandı
Aksaray’da otomobillerin lastiklerinden sibop kapaklarını alan çocuklar mahalle esnafını bezdirdi.
7’si de Tutuklandı
Aksaray’da polisin kürekle bahçe kazıp uyuşturucu aradığı operasyonda gözaltına alınan 7 kişi çıkarıldıkları mahkemece t..
Topakkaya’daki Kazada 1 Kişi Hayatını Kaybetti
Aksaray’da bir tır ile iki otomobilin karıştığı ve 7 kişinin yaralandığı trafik kazasında 1 kişi tedavi gördüğü hastaned..
Darp Olayları Hız Kesmiyor
Aksaray’da çeşitli zaman ve yerlerde oluşan kavga olaylarında darp edilerek yaralananlar Aksaray Eğitim Ve Araştırma Has..
Önce Darp Edildi, Sonra Bıçaklandı
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesi ikinci elciler çarşısısı ara sokakta meydana gelen olayda bir kişi 2-3 kişi tarafından hem..
ASÜ’de kavga 3 Yaralı 8 Gözaltı
Aksaray Üniversitesinde (ASÜ) iki öğrenci grubu arasında çıkan kavgada 3 öğrenci yaralanırken, olaya karıştığı öne sürül..
Bıçaklı Saldırıda Yaralandılar
Aksaray’ın Güzelyurt ilçesi ile Fatih Mahallesinde meydana gelen ayrı ayrı olaylarda bıçakla yaralanan iki kişi hastane..
Deprem Gözlem İstasyonu Sayımız 3’e Yükseldi
USAG Projesi kapsamında 2017 yılında kurulması planlanan genişbant deprem gözlem istasyonlarından birisi de Güzelyurt İl..
SGK’dan Prim Borçlarına Taksit
Aksaray SGK İl Müdürü Bilal Akgün Aksaray Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde SGK’ya borçlu kurumlardan alacaklar için icra..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI