Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Afganistan’daki Kan Davası Aksaray’da Son Buldu 1 Ölü, 1 Yaralı
Afganistan uyruklu bir kişi, Afganistan’da dedesini öldürdüğünü iddia ettiği Afganistan uyruklu şahsı 9 yerinden bıçakla..
2 Kişiyi İlaç Hastanelik Etti
Aksaray’ın Hacılar Harmanı Mahallesi ile Hasas Mahallesinde meydana gelen ilaçtan zehirlenme olaylarında 2 kişi hastaned..
Yaralı Şahine Aksaray Belediyesi Sahip Çıktı
Aksaray Merkez Bahçeli Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde bir vatandaşın bulduğu yaralı Şahin’e Aksaray Belediye ekiple..
Telefoncular İkinci Elde Son Derece Titiz Çalışıyor
İkinci el telefon sektöründe son derece dikkatli çalışan telefoncular, satın aldıkları ve sattıkları ikinci el telefonla..
Kışlık Ayakkabıda Sezon Sonu İndirimleri Erken Başladı
Vitrinleri bahar ve yazlık yeni sezon ürünleriyle süslemeye başlayan ayakkabıcı esnafı, ellerinde kalan kışlık ürünlerde..
Mandıra Çöktü Hayvanlar Telef Oldu
Karın ağırlığından çatısı çöken mandırada 5 hayvan telef oldu
Kavgalarda Bıçaklar Konuştu
Aksaray’ın Dere Mahallesinde bir cafe ile Yeni Sanayi Sitesinde meydana gelen kavga olaylarında hem darp edilen hem de b..
Vali Pekmez Çocuklarla Buluştu
Aksaray Valisi Aykut Pekmez, eşi Yeşim Pekmez ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün bir otelde düzenl..
Çiftçilere Eğitim Kursu Protokolü İmzalandı
Aksaray’da 3 kurum çiftçilerin eğitilmesi ve bilinçlendirilmesi için eğitim kursu protokolü imzalayarak kursa katılan çi..
Özkök: Mazlumlara Sahip Çıktığımız Sürece Güçlü Olacağız
Aksaray Ticaret Borsası tarafından Halep için düzenlenen yardım kampanyası kapsamında temin edilen 55 ton gıda malzemesi..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI