Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Uygulama Yapıldı
Aksaray’da polis ekipleri, şehir merkezinde bazı noktalarda trafik denetimi yaptı. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı..
Kazalar Durmak Bilmiyor 7 Yaralı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi çıkışı Kırşehir yolu, Bediüzzaman Bulvarı, Fatih Mahallesinde meydana gelen trafik kazalarında..
Şehit Anneleri Bir Araya Geldi
Aksaray Belediyesi ve Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından şehit anneleri için kaynaşma etk..
Minikler Çizgi Film İzledi
Kütüphaneler haftası kapsamında Aksaray İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü tarafından çocuklar için çizgi film gösterimi etki..
Emekli Polisin Öldürdüğü Doktor Toprağa Verildi
Aksaray’da aile sağlığı merkezinde emekli polis tarafından öldürülen doktor gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı..
Kaçak Otomobil Operasyonu: 4 Gözaltı
Aksaray'da yurt dışından kaçak getirilen lüks otomobilleri sattıkları iddia edilen şüphelilere yönelik düzenlenen operas..
Emekli Polis Doktora Kurşun Yağdırdı
Aksaray'ın Eskil İlçesi Bozcamahmut yaylasında emekli polis ile doktor arasında çıkan tartışmada emekli polis doktora ta..
Kütüphane Bilgi Erişiminin Sağlandığı Mekândır
53. Kütüphane Haftası Aksaray İl Halk Kütüphane Müdürlüğü tarafından 53. Kütüphane Haftası kutlama programı çerçevesinde..
Arı Yetiştiricileri Bir Araya Geldi
Arı Yetiştiricileri Birliği ve Aksaray Üniversitesi tarafından yetiştiricilere ‘Arı hastalıkları, aşısı ve tedavisi ’kon..
Köpek Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Çekiçler köyünde meydana gelen köpek ısırması olayında yaralanan bir kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastane..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI