Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Gözlük Sezonu Açıldı
İlkbaharın gelmesi ile birlikte güneş gözlüğü sezonu da açıldı. Güneş ışınlarından gözü korumak ve daha iyi görmeyi sağl..
Suriyeli Çocuklara Aşı Yapılıyor
Halk Sağlığı İl Müdürlüğüne bağlı Toplum Sağlığı Merkezi (TSM) tarafından Suriyeli çocuklar için aşı kampanyası başlatıl..
Çiftçiler bilmedikleri her şeyi öğreniyor
Nüfusun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da tarım ve hayvancılığı geliştirmek, verimlili..
Dolar Bahaneli Zamlar Unutuldu
Ekonomiye yapılmaya çalışılan darbe girişimleri sonrasında vatandaşların girişimleri ile dizginlene dolardaki artışı bah..
Eziyet Başlıyor
Hava sıcaklıkların artmasıyla birlikte piyasaya çıkmaya başlayan motosikletler şimdiden şikayet konusu olmaya başladı...
Delici Kesici Aletle Yaralandılar
Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde meydana gelen darp ve delici kesici aletle yaralanma olayında delici kesici aletle yaralana..
Türk Kızılayı’ndan Vali Aykut Pekmez’e Ziyaret
Türk Kızılay’ı Aksaray Üniversitesi Öğrenci Başkanı Fırat Komşu ve beraberindekiler Vali Aykut Pekmez’e nezaket ziyareti..
Hedef 5 Bin İşçi
Aksaray’da çalışma hayatında ‘Milli Seferberlik’ başladı. Aksaray valilik ek binasında düzenlenen Milli Seferberlik pro..
Kırmızı Et Üreticiler Birliğinde Genel Kurul
Aksaray Kırmızı Et Üreticiler Birliğinde Olağan Mali Genel Kurul yapıldı. Kırmızı Et Üreticiler Birliğinde yapılan genel..
Trafik Kazası 4 Yaralı
Aksaray’ın Karasu kavşağında meydana gelen trafik kazasında yaralanan 4 kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde te..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI