Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kar Üreticinin Yüzünü Güldürdü
Aksaray’ı etkisi alan kar yağışı bir taraftan üreticileri sevindirirken, bir taraftan da ticaret borsasında hareketlilik..
EMITT Turizm Fuarı’nda Aksaray Farkı
Aksaray - 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen EMITT Fuarı bugün başladı. Aksaray’ın tanıtıldığı st..
İkinci El Garantisi Sıkıntıya Soktu
İkinci el araç alım satımı yapan esnaflar, ikinci el araç satımına sıfır araç gibi garanti getiren yeni düzenlemenin uyg..
TOKİ Kiracıları Sıkıntılı
Geçtiğimiz gün tespitleri daha önceden yapılan kiradaki 72 TOKİ dairesinin boşaltılması Cumhuriyet mahallesinde yaşayan ..
Kahvenin Sağlık Açısından İşlevi Büyük
Türk kahvesinin yavaş pişirme yöntemi, tadı, kokusu ve yaklaşık 500 yıllık geçmişiyle dünyada ayrıcalıklı bir konumu var..
Şehit Aileleri Unutulmuyor
Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Hüseyin Koçak şehit ailelerin unutulmadığını söyledi. ..
TÜMSİAD’ın Başkanı Değişti
21 Ocak tarihinde yapılan seçimle birlikle Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aksaray Şubesi yönetim kurulu v..
“Yeni Bir Müfredata İhtiyaç Var”
Aksaray Memur-Sen- Eğitim Bir-Sen Başkanı Murat Günaydın basın mensupları ile bir araya gelerek 2016 yılını değerlendird..
İçtiği İlaçtan Zehirlendi
Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde oluşan olayda bir kişi içtiği ilaçlardan etkilenince kaldırıldığı Aksaray Devlet Hastanesin..
Uyuşturucu Kullandı Fenalaştı
Aksaray’ın Aliağa camii yanında meydana gelen olayda bir kişi içtiği uyuşturucunun etkisiyle fenalaşınca hastanede tedav..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI