Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Yazgı Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu Kılıçarslan İ..
2 Bin 660 Üreticiye 8 Milyon 402 Bin TL Destekleme Ödemesi
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı ve Türkiye’nin tarım ve hayvancılık kenti olan Aksara..
 11 Öğrenci Gıda Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı
Aksaray’da bir lokantadan yemek yiyen 11 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınd..
Darp Edilince Hastanelik Oldular
Aksaray’da meydana gelen iki ayrı darp olayında yaralanan iki kişi hastanede tedavi altına alındı
İlaç İçince Fenalaştılar
Aksaray’ın Kılıçaslan Mahallesi ile Aksaray Polis Merkezi Mıntıkası içerisinde oluşan ilaç içme olaylarında iki kişi has..
Koçak “Bu Birliktelik Örnek Alınmalı”
Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk, İmam Hatip M..
Çamaşır Suyu İçti
Aksaray’ın Ağaçören Camili ören köyünde oluşan olayda bir kişi içtiği çamaşır suyu nedeniyle hastaneye kaldırılarak teda..
Aksaray Belediyesi Yeni Hastaneye Bağlantı Yolunu Açıyor
Aksaray Belediyesi, Tacin ve Aratol mahallesi arasında yeni yapılan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne E-90’dan girişli ba..
Kavgada 3 Kişi Yaralandı
Aksaray’ın Perşembe pazarı, Ağaçören Gümüştepe ile Ortaköy ilçesi otogar karşısında oluşan üç ayrı kavga olayında darp e..
SGK Hastanede Erişim Noktası Açtı
Aksaray’da Sosyal Güvenlik Kurusu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından Eğitim ve Araştırma Hastanesine erişim noktası açıldı...
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI