Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Darp Edilen 5 Kişi Yaralandı
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesi, Akin köyü, Kafeler Caddesi ile Aratol Mahallesinde meydana gelen kavga olaylarında darp e..
Kışlık Salça Yaptırılıyor
Aksaray’da kışlık hazırlıklar başladı. Taze domatesin bol olduğu günleri değerlendiren vatandaş kışlık domates ve biber ..
Ateşli Silahla Yaralandılar
Aksaray’ın Ağaçören ilçesi Hacı Ahmet Davutlu köyünde oluşan olayda iki kişi ateşli silahla yaralanınca hastanede tedavi..
Hızarla Odun Yerine Bacağını Kesti
Aksaray’ın Yavuz Sultan Selim Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi evinde odun kesmek için kullandığı hızara bacağ..
Trafik Kazaları Tam Gaz
Aksaray’ın Sanayi Kavşağı, Topakkaya kasabası, OSB yolu, Adana yolu 20. Kilometre ile Yenikent kasabasında meydana gelen..
Kazalar Tam Gaz
Aksaray’ın Gülağaç ilçesi, Fatih Mahallesi, Ağzıkarahan, Genç Osman Köyü çıkışı ile Siloların arkasında oluşan trafik ka..
Delici Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Çankaya köyünde oluşan olayda bir kişi kesici delici aletle yaralanınca hastaneye kaldırılarak tedavi altına ..
Sultanhanı İlçe Olmayı Kutluyor
Yayımlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Aksaray'ın Sultanhanı beldesinin ilçe olması büyük bir mutlulukta kut..
Bir Ayda 566 Konut Satıldı
Aksaray genelinde Temmuz ayında toplam 566 konut satışı gerçekleşti.
Türkiye’de Bir İlk Olan Fuar Açıldı
Aksaray Hayvancılık, Süt ve Et Teknolojileri, Çiftlik Ekipmanları ve Canlı Hayvan Irkları, Aksaray Tarım Platformu önder..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI