Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kazalar Çığ Gibi
Aksaray’ın Ankara Yolu Acıpınar mevkii, E-90 Otopark Kavşağı, Akçakent Çıkışı, Fatih Mahallesi, Ortaköy Çıkışı, Kurtuluş..
Yeni Hastanenin İmar Yolları Açılıyor
Aksaray Belediyesi inşaatı bitme aşamasına gelen 400 yataklı yeni Devlet Hastanesinin şehirle bağlantısı sağlayacak 25 m..
Tarlada Feci Şekilde Can Verdi
Aksaray’da tarla sürmek için traktöre çapa makinesini bağlamak isteyen bir kişi çapa ile traktör arasında kalarak feci ş..
Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Ağaçören ilçesinde oluşan ateşli silahla yaralanma olayında yaralanan bir kişi hastaneye kaldırılarak tedavi..
Delici Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde meydana gelen olayda bir kişi delici kesici aletle yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma ..
Trafik Kazalarında Artış
Aksaray’ın Nevşehir yolu, Bölcek Caddesi ile Hürriyet Mahallesinde meydana gelen trafik kazalarında yaralananlar hastane..
2017 Yılında Daha Çok Kitap Okundu
Aksaray İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü tarafından yapılan istatistik sonucu birinci dönemi kapsayan Ocak 2017 – 31 Hazira..
Sıcaktan En Çok Onlar Etkileniyor
Fırıncılar, yaz aylarında hava sıcaklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle zor şartlarda çalışıyor. ..
Aksaray Belediyesi Yıkım Çalışması Yaptı
Aksaray’da 1993 yılından bu yana uzlaşma sağlanamadığı için Acem Bulvarı üzerinde yıkılamayan yapılar, mahkeme kararı so..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Fatih Mahallesinde meydana gelen ateşli silahla yaralanma olayında bir kişi hastaneye kaldırılarak tedavi alt..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI