Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

9 Bin 450 Adet EXTCY Hap Ele Geçirildi
Aksaray’da şüphe üzerine durdurulan bir araçta 9 bin 450 adet EXTACY hap ele geçirildi.
Damadı Tarafından Dövüldü
Aksaray’ın Büyük Bölcek Caddesi üzerinde oluşan olayda bir kişi damadı tarafından darp edilerek yaralanınca hastanede te..
Araç İle Motor Çarpıştı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi sanayi sitesi bölgesinde meydana gelen araç ile motorun çarpışması sonucu bir kişi yaralandı..
Elektrik Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Kargın köyünde oluşan olayda bir kişi elektrik kaçağı nedeniyle elektrik akımına kapılınca hastanede yaralı o..
Eşi Dövünce Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında meydana gelen olayda bir kişi eşi tarafından darp edilince hastanede tedavi altına..
Silahtan Çıkan Kurşun Hastanelik Etti
Aksaray’ın Gülağaç ilçesinde meydana gelen silahla yaralama olayında bir kişi silahtan çıkan kurşunun kendisini sıyırıp ..
Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın çarşı merkezinde meydana gelen olayda bir kişi delici kesici aletle yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma H..
FETÖ Operasyonu: 6 Gözaltı
Aksaray’da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 6 kişi gözaltına alındı..
2017-2018 Adli Yargı Yılı Açıldı
Aksaray’da 2017-2018 Adli Yargı Yılı törenle açıldı. 15 Temmuz Milli İrade Meydanında yapılan tören, saygı duruşunda bul..
Kavgada Yaralandı
Aksaray’ın Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde meydana gelen kavga olayında darp edilerek yaralanan bir kişi hastanede tedavi..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI