Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Alt Geçit Projesinde Çalışmalar Sürüyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray için en önemli projelerden biri olan Piri Mehmet Paşa Alt Geçit Proj..
Madde Hastanelik Etti
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında oluşan olayda bir kişi içtiği madde nedeniyle fenalaşınca hastaneye kaldırılarak t..
Gıda Üretiminin Sürdürülebilirliği İçin Köyden Kente Göç Önlenmeli
Aksaray Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk:"Eğer gıda sektörünü sürdüremezsek, üretimi de..
İlaç Aldı Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Somuncubaba Mahallesinde oluşan olayda bir kişi aldığı ilaçlar nedeniyle fenalaşınca hastanede tedavi altına ..
4 Kişi Darp Edildi
Aksaray’ın Yunus Emre Mahallesi, Ulucamii önü, Çarşı merkezi ile Aksaray Polis Merkezi Mıntıkasında oluşan kavga olaylar..
2 Kişi İlaçtan Fenalaştı
Aksaray’ın Gülağaç ilçesi ile Yanyurt köyünde oluşan ilaçtan etkilenerek fenalaşma olayında iki kişi hastanede tedavi al..
5 Kişi Darp’tan Yaralandı
Aksaray’ın Ağaçören Güzelgöz köyü, Kılıçaslan parkı,Paşacık Mahallesinde meydana gelen darp olaylarında 5 kişi darp edil..
Aksaray’da 15 Temmuz Destanı
15 Temmuz 2016 gecesi Fetullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) tarafından gerçekleştirilmek isten..
Bıçakla Yaralandı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde bir kişi çıkan bir kavgada bıçaklanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisin..
Karşılıklı Darp 8 Yaralı
Aksaray’ın Eskil ilçesi Bozcamahmut yaylasında çıkan kavgada karşılıklı olarak sekiz kişi yaralanınca hastanede tedavi a..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI