Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Çekici ve Kamyonet Çarpıştı: 3 Yaralı
Aksaray’da traktör yüklü çekici ve traktör yüklü kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yara..
3 Kişi Darptan Hastanelik Oldu
Aksaray’da meydana gelen darp olaylarında üç kişi yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alı..
Uzmanlar Kene Isırmasına Dikkat Çekti
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi İntaniye Uzmanı Dr. Seval Sönmez Yıldırım, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) Hasta..
KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Aksaray Valiliği, Aksaray Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliğinde KOSGEB ..
Kene Uyarısı Yapıldı
Aksaray Halk Sağlığı Müdürlüğümüze bağlı Merkez Toplum Sağlığı Merkezinde görevli farkındalık ekipleri ‘Kene ve Kırım K..
Medikal Malzemeler Ücretsiz Olacak
Medikal malzemeler 1 Mayıs’tan itibaren ücretsiz olacak. Hastalar reçetesini veya raporunu getirerek, ücret ödemeden mal..
3 Kişi İntihara Teşebbüs Etti
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında bulunan bir kız öğrenci yurdu,Paşacık Mahallesi ile Gülağaç ilçesi Gülpınar kasaba..
İçtiği İlaç Zehirledi
Aksaray’ın Yıldırımlar köyünde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçlar nedeniyle zehirlenince hastanede tedavi altı..
Uluırmak Kanalı Temizleniyor
Aksaray Belediyesi, 3 Bin metrelik Uluırmak kanalını temizliyor.
Trafik Kazaları 12 Yaralı
Aksaray’ın Nevşehir Caddesinde bulunan üst geçit üzeri ,Sultanhanı kasabası ile Bağlıkaya köyünde meydana gelen trafik k..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI