Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Muhteşem Projede Muhteşem Final
Aksaray Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirilen haydi konuş bakalım isimli münazara yarışmasının finali adına yakışır..
İnceöz “Yalanlar Üzerinden Propaganda Yapılıyor”
İnceöz; “Bu sistemde yürütmenin başına gelecek kişi ancak ve anacak milletin adamıdır”
PKK Operasyonunda 6 Gözaltı
Aksaray merkezli 2 ilde PKK/KCK terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonda, örgüte üye oldukları belirlenen ve ..
Havalı Tüfekle Vuruldu
Aksaray’ın Sultanhanı kasabasında meydana gelen olayda bir kişi kasten vurularak yaralanınca,hastanede tedavi altına alı..
Çekici ve Kamyonet Çarpıştı: 3 Yaralı
Aksaray’da traktör yüklü çekici ve traktör yüklü kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yara..
3 Kişi Darptan Hastanelik Oldu
Aksaray’da meydana gelen darp olaylarında üç kişi yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alı..
Uzmanlar Kene Isırmasına Dikkat Çekti
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi İntaniye Uzmanı Dr. Seval Sönmez Yıldırım, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) Hasta..
KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Aksaray Valiliği, Aksaray Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliğinde KOSGEB ..
Kene Uyarısı Yapıldı
Aksaray Halk Sağlığı Müdürlüğümüze bağlı Merkez Toplum Sağlığı Merkezinde görevli farkındalık ekipleri ‘Kene ve Kırım K..
Medikal Malzemeler Ücretsiz Olacak
Medikal malzemeler 1 Mayıs’tan itibaren ücretsiz olacak. Hastalar reçetesini veya raporunu getirerek, ücret ödemeden mal..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI