Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kavgada Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Bediüzzaman Bulvarı yakınında meydana gelen kavga olayında kesici aletle yaralanan; Yusuf A hastaneye kaldırı..
6 Kişi Kazalarda Yaralandı
Aksaray’ın Eşmekaya ,Fatih,Hasas, K.Bölcek ile B.Bölcek Mahallelerinde oluşan trafik kazalarında yaralanan 6 kişi hastan..
Kavgalar Darp Getirdi
Aksaray’ın Küç ük Bölcek, Yunus Emre Mahallelerinde meydana gelen kavga olaylarında darp edilerek yaralananlar Aksaray E..
Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Hakkı Divanoğlu Mahalleinde oluşan olayda bir kişi delici aletle yaralanınca hastaneye kaldırılarak tedavi al..
Ramazan Sokağı Etkinliği Sürüyor
Aksaray Belediyesi vatandaşlara Ramazan ayının manevi atmosferini ve kültürel zenginliğini teneffüs ettirmek için hazırl..
Tarım İşçileri İftar Sofrasında Buluştu
Aksaray'da Ziraat Odası Başkanlığı, tarım sezonunda çalışmak için aileleri ile birlikte Şanlıurfa’dan şehre gelen tarım ..
Plakalarda “AĞIR KUSUR” Sayılacak
Araç muayenelerinde uygulanan kusur tablosunda yapılan değişiklikle standartlara uygun olmayan plakalar, muayeneden geçe..
Ramazan Sokağı Hizmete Girdi
Aksaray Belediyesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Ramazan Sokağı, 15 Temmuz Milli İrade Meydanında vatandaşların ..
Trabzon Ürünleri Aksaray’da
Aksaray Belediyesi tarafından 15 Temmuz Milli İrade Meydanına kurulan yöresel ürün stantlarında Trabzon yöresine ait ürü..
İş Yeri Kazaları 2 Yaralı
Aksaray’ın Organize Sanayi Bölgesi ile Ortaköy ilçesinde bir iş yerinde meydana gelen iş kazalarında yaralanan iki kişi ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI