Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

İnşaattan Düşünce Öldü
Aksaray’ın Adana yolunda bulunan bir inşaatın 3. Katından aşağıya düşen bir kişi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağm..
Kaçak Sigara Operasyonu: 1 Tutuklama
Polisin düzenlediği operasyonda 7 bin 900 paket gümrük kaçağı sigara ve 768 paket gümrük kaçağı nargile folyosu ele geçi..
Trafik Kazalarında Yaralandılar
Aksaray’ın Ihlara kasabası, Ağaçlı kavşağı, Yeşilova jandarma bölgesi, Güzelyurt ilçesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, N..
Cisim Elinde Patladı
Aksaray’ın Pınar Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi evinden markete giderken evinin yakınlarındaki sokakta buldu..
Başkan Karatay İstifa Etti
20 Aralık 2014 tarihinden itibaren Sayın Cumhurbaşkanımızın Sayın Başbakanımızın ve halkımızın teveccühü ile Aksaray i..
Yapay Gölet Toprağa Can Verdi
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da, kıraç bölgeler arasında yer alan Ekecik b..
Vatandaş Salça Hazırlığına Başladı
Kavurucu yaz sıcakları etkisini gösterirken vatandaşlar kış hazırlıklarına da başladı.
İçtiği İlaçtan Hastanelik Oldu
Aksaray’da meydana gelen ilaç içme olayında fenalaşan bir kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak teda..
Kesici Delici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Ağaçören ilçesinde meydana gelen olayda bir kişi kesici delici alet yaralanması nedeniyle hastanede tedavi al..
Kafası Tabelaya Çarpınca Yaralandı
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında oluşan olayda bir kişi kafasını kaldırımdaki bir yön levhasına çarpınca başından y..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI