Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

2 Kişi Silahla Vuruldu
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi ile Büyük Bölcek Mahallesinde meydana gelen olayda iki kişi ateşli silahla vurulunca hastanede..
PTT’ye Elektronik Para  Hakkı Verildi
Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında yayımlanan 690 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) çerçevesinde, elektronik para ihra..
Çiftçiler Şeker Pancarından Umutlu
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da 2017 yılı şeker pancarı ekim sezonu başlad..
Aksaray Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi
Can ve Mal Güvenliğine büyük önem veren Aksaray Belediyesi, yaklaşık 2 milyon TL değerindeki 32 metrelik itfaiye aracı i..
Canlı Hayvan Pazarında Kotra Dağıtımı
Aksaray’da Ticaret Borsası tarafından Aksaray Belediyesinin desteğiyle başlatılan ve çevre il ve ilçelere hayvan sevkiya..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Cafeler caddesinde oluşan ateşli silahla yaralanma olayında bir kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alı..
KHK’da Güvenlik Düzenlemesi
Yeni Kanun Hükmünde Kararname(KHK) yayımlandı. KHK’ye göre özel güvenlik personellerinin silah kullanımına düzenleme get..
Et Yükselişe Geçti
2016 yılında kemiksiz kesilen etin fiyatı 22 TL iken 2017 yılında ise 27 TL oldu.
ADD’den 1 Mayıs Açıklaması
1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü nedeniyle Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) tarafından basın açıklaması yapıldı. Atatürkçü ..
Sultanhanı Bölgesi Tarım ve Hayvancılık İstişare Toplantısı Yapıldı
Aksaray’da Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Sultanhanı Belde Belediye Başkanı Fahri Solak, bölgedeki köy muhtarları il..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI