Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaray Belediyesi Şehre Renk Katıyor
Aksaray Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü tarafından terminal kavşağında 4 bin 800 metrekare alan üzerine yapılan dekorati..
Yüksekten Düştü Öldü
Aksaray’ın Hacılar Harmanı Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi yüksek bir yerden aşağıya düşünce kaldırıldığı has..
Hafif Ticari Araçla Motosiklet Çarpıştı: 4 Yaralı
Aksaray'da hafif ticari araçla motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1'i ağır, 4 kişi yaralandı...
Hasandağı  Ortaokulu Öğrencileri Gezide Stres Attılar
Aksaray’ın Cumhuriyet Mahallesinde bulunan ilin en başarılı okullarından birisi olan Hasandağı Ortaokulunda bulunan öğre..
Darp Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Yeşilova köyü Alasakallı mahallesinde oluşan kavga olayında bir kişi darp edilince hastanede tedavi altına al..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksayray’ın Devedamı köyünde meydana gelen ateşli silahla yaralanma olayında bir kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altı..
Yazgı, Aksaray Ticaret Borsası ve Canlı Hayvan Pazarını Ziyaret Etti
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı belediye meclis üyeleri ile canlı hayvan borsasını ziyaret etti.
Karatay: Aksaray, Tarım Ve Hayvancılığın Parlayan Yıldızı
AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Aksaray’ın tarım ve hayvancılıkta Türkiye’nin parlayan bir yıldızı olduğ..
İş Kazası 1 Yaralı
Aksaray’ın Hürriyet Mahallesinde oluşan iş kazasında bir kişi yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldır..
Darp Hastanelik Yaptı
Aksaray’’ın Otogar içinde meydana gelen kavga olayında darp edilen bir kişi yaralanınca hastanede tedavi altına alındı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI