Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Rehin Alınan Adamı Polis Kurtardı
İddialara göre Aksaray merkez Küçük Bölcek mahallesinde yaşana olayda bir okulda ana sınıfı öğretmeni olarak görev yapan..
 Kaçakçılığa Geçit Yok
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekipleri bir aylık çalışmalarında 10 farklı k..
Narkotik Bir Ayda 23 Farklı Olaya Müdahale Etti
Aksaray’da gençleri uyuşturucu ve madde bağımlılığından uzak tutmak için çalışmalarını sürdüren il emniyet müdürlüğü eki..
3 Kadın Yeşil İçin Griye Boyandı
Aksaray’da şehrin betonlaşmasına karşı ilginç bir farkındalık etkinliği düzenleyen çevre derneği, 3 kadın mankenin kıyaf..
ATSO’da Dijital Dönüşüm Konferansı
Türkiye Odalar Borsalar Birliği, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile dijital sektörün paydaşlarının iş birliği il..
Çiftçiye 20 Bin 885 Meyve Fidanı Dağıtıldı
Aksaray’da meyveciliğin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması projesi kapsamında çiftçiye 20 bin 885 adet meyve fidanı da..
Trafikte Af Yok
Şubat ayı içerisinde Aksaray genelinde gerçekleştirilen trafik denetimlerinde 2 milyon liraya yakın trafik cezası kesild..
Emniyet Denetimlerinde Bir Ayda 24 Aranan Şahıs Yakalandı
Aksaray il Emniyet müdürlüğünün Şubat ayı verileri açıklandı. Emniyet verilerine göre bir ay içerisinde yapılan denetiml..
Kadınlar Gününde Hayvanları Yemleyip Süt Sağdı
Aksaray’da tarım ve hayvancılıkla geçimlerini sağlayan üretici kadınlar, diğer günlerde olduğu gibi Kadınlar Günü'nü de ..
Sahte Basın Kartı Başını Yaktı
Aksaray’da bir otomobilin ön camında sahte basın trafik kartı olduğunu tespit eden polis, sürücü hakkında sahte belge dü..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI