Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

15 Temmuz Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu
Aksaray Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberli günü anma programı kapsamında 15 Temmuz Şehitleri i..
15 Temmuz Kanlı Darbe Girişimi Anma Etkinlikleri
15 Temmuz kanlı darbe girişiminin yıldönümüne sayılı günler kala Aksaray Belediyesi çeşitli anma etkinlikleri düzenledi...
Tarım İlacı İçince Fenalaştı
Aksaray’ın Doğantarla köyünde meydana gelen olayda bir kişi içtiği tarım ilacı nedeniyle fenalaşınca gözünü kaldırıldığı..
Eşek Hastanelik Etti
Aksaray’ın Kargın köyünde meydana gelen bindiği eşekten aşağıya düşme olayında bir kişi yaralanınca hastanede tedavi a..
Çeyrek Altın 230 Lira Oldu
Altının ons fiyatı, yaklaşık 4 ayın en düşük seviyesi olan 1.204,95 doları görmesinin ardından şu dakikalarda 1.207 dola..
Yabancı Madde 2 Kişiyi Hastanelik Etti
Aksaray’ın Ulucami önü ile arkasında oluşan olayda yabancı madde kullandığı tespit edilen iki kişi fenalaşınca hastanede..
Trafik Kazaları Artıyor
Aksaray’da meydana gelen trafik kazalarında son günlerde artış gözlendiği bildirildi. Ankara Yolu Sarayhan civarı, Ticar..
Aksaray Belediyesi 15 Temmuz Tweeti İle Türkiye Gündeminde
15 Temmuz kanlı darbe girişiminin yıl dönümüne sayılı günler kala Türkiye genelinde olduğu gibi Aksaray’da da çeşitli et..
Trafik Kazaları 12 Yaralı
Aksaray’ın Konya yolu Sultanhanı kasabası ışıkları, Adana yolu ile Ankara yolu Sapmaz mevkiinde meydana gelen 3 ayrı kaz..
Yüksekten Düşen 2 Kişi Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Şifahane Mahallesinde 4. Kattan aşağı düşen bir çocuk ile Paşacık Mahallesinde çalıştığı işyerinden 3 -4 metr..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI