Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Miras Kavgasında Kan Aktı 5 Yaralı
Aksaray’da, ağabey ile kardeş arasında arsa ve tarla meselesi yüzünden çıkan silahlı, bıçaklı kavgada 5 kişi yaralandı. ..
İlaç İçti Gözünü Hastanede Açtı
Aksaray’ın Kurtuluş Mahallesinde oluşan olayda bir kişi içtiği ilaçlar nedeniyle fenalaşınca Aksaray Eğitim ve Araştırma..
Ateşli Silah Sonu Oldu
Aksaray’ın Karacaören köyünde oluşan ateşli silahla vurulma olayında bir kişi kendisine yapılan tüm müdahalelere rağmen ..
Pazarda Soğuk İçecek Keyfi
Havaların çok ısınmasıyla birlikte Pazar alanlarını da soğuk içecekler servis edilmeye başlandı.
Taşpınar Halısı Değerini Kaybediyor
Aksaray’ın önemli kültürel değerlerinden biri olan taşpınar halısı her geçen gün değerini kaybederken, genelde hazır hal..
Trafik Kazaları Hastanelik Etti
Aksaray’ın Pamucak köprüsü, Ihlara kasabası, ile Merkez Jandarma Mıntıkasında meydana gelen trafik kazalarında yaralanan..
İlaç İçince Fenalaştılar
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkası ile Fatih Mahallesinde oluşan iki ayrı ilaç içme olayında fenalaşan iki kişi hastaned..
Koçak: Tarım ve Hayvancılık Vazgeçilmez Unsurlar
Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, ilçe, belde ve köyleri geze..
Kavgalar Darp Getirdi
Aksaray’ın Pamucak Mahallesi ile Organize Sanayi Bölgesinde oluşan kavga olaylarında darp edilen iki kişi hastanede teda..
Sıfır Evlere Vatandaştan Yoğun İlgi
Aksaray’da vatandaşlar ikinci el evlere göre daha çok sıfır evleri tercih ederken sıfır evlerin fiyatı ise 250 Bin TL’de..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI