Bugun...

"10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-dolayisiyla-tekrar-bir-araya-geldi" İLE İLGİLİ HABERLER

Ali Südemen Yeniden Başkan Seçildi
68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan genel kurulunda mevcut başkan Ali Südemen, oy birliği ile tekrar başkan seçil..
Aksaray Sanayi Projesi Hayata Geçiyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Sanayi projesinde kentsel dönüşümle ilgili olarak sanayi esnaflarıyla istişa..
Sigara 1 Milyar Kişinin Ölümüne Yol Açacak
Dünya Sigarayı Bırakma Günü nedeniyle açıklama yapan Sağlık Enstitüsü Derneği Başkanı Prof. Dr. Elif Dağlı, "Eğer sigara..
Aksaray'da Çiçekçiler Sevgililer Gününe Hazır
Aksaray’da 14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala tüm yurtta olduğu gibi kentte de çiçekçilerde büyük bir hareke..
Aksaray'da Polis Çalışan Çocukları Topladı
Aksaray’da sokakta çalışan çocuklara yönelik bir uygulama yapan polis, şehrin işlek caddelerinde çalışan çocukları topla..
İhracat Geçen Yılın Aynı Ayına Göre Yüzde 9.8 Geriledi
Ocak ayının ihracat rakamları, Aksaray’da açıklandı.
Gazetecilerden Seçimleri Boykot Kararı
Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu Gazete Sahipleri içinden seçilecek ve BİK genel kurul üyesi o..
Gazetecilerden  Nutku Akın’a Teşekkür Plaketi
Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetinin yeni yeri törenle açıldı, katkılarından dolayı İş Adamı ve Aksaray Ak Parti..
 Gazeteci Yavuz Donat AKMEK Sanat Atölyesi’ni Gezdi
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Aksaray’a gelen Ünlü Gazeteci Yavuz Donat, Kültür park ADESE’deki Aksaray ..
Gazeteciler Ve Yazarlar Cemiyetinin Yeni Yeri Açıldı
Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti, Aksaray Belediyesi'nin desteğiyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde törenle..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI