Bugun...

"turkiye-de-5-sirada" İLE İLGİLİ HABERLER

Olmaz Denilen Çorak Topraklarda Organik Kavun Karpuz Yetiştirdiler
Tarımsal üretimde Türkiye’de 5. sırada yer alan Aksaray’da çorak topraklarda bir ilke imza atılarak organik kavun ve kar..
Türkiye’de Küçükbaş Hayvan Sayısı 10 Yılda Yüzde 130 Arttı
Tarım ve hayvancılık sektörü Türkiye’de her geçen yıl gelişerek devam ederken, istikrarlı tarım ve hayvancılık politikal..
Başkan Aktürk: “Türkiye’de Et Değil, Ot Sorunu Var”
Türkiye’de hayvancılığın olmazsa olmazı olan meraların ıslah edilmesi ve hayvancılığa kazandırılması gerektiğini ifade e..
Volkswagen İçin Hareket Zamanı
Alman kamu yayıncılık kurumu ARD, Volkswagen'in (VW) kurmayı planladığı ve 1,3 milyar EURO’ya mal olması beklenen yeni o..
Arpa Üretiminde Türkiye 6’ncısı Aksaray’da Hasat Başladı
Tarım ve hayvancılıkta Türkiye’de ilk 10 il arasında yer alan ve arpa üretiminde 6. sırada yer alan Aksaray’da 2019 yılı..
TÜİK Rakamları SOS Veriyor
Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Aksaray trafiğindeki araç sayısı Ocak ayında da artarak 124 Bin 186 ya yükseld..
Evlilikte de,Ayrılıkta da İlk Sıradayız
Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre Aksaray TR 71 bölgesindeki iller arasında evlenme ve boşanma sayısında il..
5 Yılda Yüzde Bin 100 Büyüyen ATB, Türkiye 1.'Si Oldu
Aksaray Ticaret Borsası (ATB), 2 milyon TL olan bütçesini 5 yıl içerisinde yüzde bin 100 artış sağlayarak 23 milyon TL’y..
Türkiye’yi Dolandıran 80’lik Binbir Surat Aksaray’da Yakalandı
Türkiye’de kılıktan kılığa girerek birçok ilde dolandırıcılık olayını gerçekleştiren cezaevi firarisi 80’lik dolandırıcı..
Büyükbaş Hayvancılıkta AB Standartlarındayız
Aksaray Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan, Türkiye’de 14,5 milyon büyükbaş hayvan olduğunu ve b..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI