Bugun...

"sicak-yuva" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaray Belediyesinden Evsizlere Sıcak Yuva
Aksaray Belediyesi, soğuk havalarda barınma ihtiyacı olan vatandaşlara sahip çıkıyor. Bunun için özel bir pansiyon ile a..
Çiftlik Mahallesine Sıcak Asfalt
Aksaray Belediyesi, vatandaşlara kaliteli ulaşım imkânı sunmak amacı ile asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...
Akhisar ve Yuva Dolandırıcıları Yakalandı
Aksaray’da geçtiğimiz günlerde Akhisar ve Yuva köylerinde meydana gelen dolandırıcılık olaylarını aydınlatan Jandarma ek..
Doğan “Yemeklerinizi Ne Çok Soğuk Ne de Çok Sıcak Tüketin”
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Uzm.Dr. Evrim Doğan, Ramazan ayı içersinde ağız ve diş sağlığı konusunun h..
Uzmanlardan Sıcak Hava Uyarısı
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi (AEAH) Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sinan İnci, sıcaklıkların mevsim normallerinin üzeri..
Ebulfeyz Elçibey Caddesine Sıcak Asfalt Serildi
Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, altyapı işlerinin bitmesinin ardından Ebulfeyz Elçibey Caddesin..
Sıcak Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Aksaray Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerinde olduğu gibi Aratol Mahallesinde de sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor...
Tezgahlarda Fiyatlar İndi
Kış sebze ve meyvelerinin süslediği pazar tezgâhlarında, ürün bolluğu ve geçen haftalara göre inen fiyatlar dikkat çekiy..
Aksaray’da Vatandaşlara Sıcak Hava Uyarısı
Uzmanlar Havaların Isınmasıyla Birlikte Vatandaşları Saat 10.00-16.00 Arasında Dışarıya Çıkmamaları Konusunda Uyarıyor...
Kargaların Yuva Kavgası
Aksaray'da bir doğal gaz baca borusunun kenarına konan kargalar yuva yapmak için kıyasıya kavga etti.
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI