Reklam
Bugun...

"narkotik-suclarla-mucadele-subesi" İLE İLGİLİ HABERLER

Uyuşturucu Suçundan 8 Kişi Tutuklandı
Aksaray il emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla mücadele şubesi ekipleri ilimiz genelinde uyuşturucu ile mücadeleye aralı..
İftar Sofraları Kızılay’ın Yardımıyla Şenleniyor
Korona virüs nedeniyle yardım ve desteklerini artıran Kızılay Aksaray’da ihtiyaç sahibi vatandaşların iftar sofralarını ..
Kızılay’da Vatandaşlar Dezenfekte Kabininden Geçiriliyor
Aksaray’da yardım almak için günde binlerce insanın giriş çıkış yaptığı Kızılay’da vatandaşlar virüse karşı korunmak ama..
Kaçak İçki Operasyonu
Aksaray’da polisin bir işyerine yaptığı operasyonda 285 şişe kaçak içki ele geçirildi.
Emniyet Korona Virüse Karşı Etkin Bir Mücadele Yürütüyor
Aksaray’da görev yapan polis memurları maske ve eldivenlerle olaylara müdahale ederek korona virüse karşı etkin bir müca..
İki Ayrı Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama
Aksaray’da uyuşturucu ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda gözaltına alınan 3 kişi, çı..
Uyuşturucu Taciri Kaldığı Pansiyonda Yakalandı
Aksaray’da uyuşturucu ticareti yapan bir kişi, polisin düzenlediği operasyonla kaldığı pansiyonda yakalanarak gözaltına ..
İstanbul’dan Niğde’ye Uyuşturucu Sevkiyatını Aksaray Polisi Engelledi
Aksaray’da uyuşturucu tacirlerine yönelik geniş çaplı çalışma sürdüren Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Şubesi ekipleri,..
Uyuşturucu Operasyonu: 1 Tutuklama
Aksaray’da torbacı olarak tabir edilen uyuşturucu satıcısına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 1 kişi, sev..
Aranan Şahıs Narkotikten Kaçamadı
Aksaray'da uyuşturucu ticareti yapmak suçundan iki ayrı dosyada toplam 5 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüph..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI