Reklam
Bugun...

"il-emniyet-mudurlugu" İLE İLGİLİ HABERLER

Emniyet İşi Sıkı Tuttu
Ülke genelinde uygulanan sokağa çıkma yasağı konusunda tedbirlerini günler öncesinden alan Aksaray il emniyet müdürlüğü ..
İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil, “Türkiye Dünyada örnek olabilecek bir başarı ve performans ortaya koydu”
Emniyet ve jandarma teşkilatının bayramını kutlamak ve yapılan çalışmaları inceleme üzere Aksaray’a gelen İçişleri Bakan..
Uyuşturucu Suçundan 8 Kişi Tutuklandı
Aksaray il emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla mücadele şubesi ekipleri ilimiz genelinde uyuşturucu ile mücadeleye aralı..
Korona Virüse Karşı Etkin Mücadele Sürüyor
Korona virüs önlemleri kapsamında tüm kurum ve kuruluşları ile etkin bir mücadele yürütülen Aksaray’da polis ekipleri sü..
Denetimler hız kesmiyor
Aksaray’da korona virüs tedbir ve önlemlerinde etkin bir mücadele yürüten polis ekipleri yaptıkları denetimlerde de 24 s..
Tarımsal ve Hayvansal Üretim Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Türkiye’de korona virüs kapsamında güvenlik ve tedbir çalışmalarıyla etkin bir mücadeleyle yürütülürken, gıda üretiminin..
Kaçak İçki Operasyonu
Aksaray’da polisin bir işyerine yaptığı operasyonda 285 şişe kaçak içki ele geçirildi.
Aksaray Otogarında Seyahat İzin Kurulu Göreve Başladı
Korona virüs önlem ve tedbirleri kapsamında etkin bir mücadele verilen Aksaray’da seyahat izin kurulu otogarda göreve ba..
Polis Hem Asayiş, Hem de Korona Denetiminde
Aksaray’da 24 saat yol kontrolünde görev alan polis ekipleri hem uygulama yapıyor hem de korona virüsü karşı vatandaşlar..
Polis Ekipleri Yaşlı ve Hastalara Online Hizmet Veriyor
İçişleri Bakanlığının korona virüs önlemleri kapsamında 65 yaş üstü ve kronik hastaların sokağa çıkma sınırlandırmasının..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI