Bugun...

"bes-ayri-hirsizlik-olayinin-faili-tutuklandi" İLE İLGİLİ HABERLER

Hırsızlık Şüphesiyle 3 Kişi Gözaltına Alındı
Aksaray Yavuz Sultan Selim mahallesinde meydana gelen iki farklı hırsızlık olayının şüphelisi olarak 3 kişi gözaltına al..
Yabancı Uyruklu Hırsızlık Şüphelileri Yakalandı
Aksaray’da 2 otomobilden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 6 kişilik yabancı uyruklu oto hırsızlık çetesi, yapılan opera..
Beş Ayrı Hırsızlık Olayının Faili Tutuklandı
Aksaray’da 5 ayrı hırsızlık suçunun faili olan şüpheli, polisin başarılı operasyonuyla yakalanırken, çıkarıldığı mahkeme..
14 Yıl Hapis Cezası İle aranan Bir Kişi Daha Yakalandı
Aksaray Emniyetine bağlı Asayiş şubesi ekipleri son günlerde yaptıkları operasyonlarla çok sayıda aranan şahsı yakalayar..
2 Hırsız Şüphelisi Operasyonla Yakalandı
Aksaray’da 2 ayrı iş yerinden hırsızlık yapan 2 şüpheli, polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.
Yakalanan 99 Aranan Şahıstan 32’si Tutuklandı
Aksaray’da bir ay içerisinde 99 aranan şahıs yakalanırken şüphelilerden 32’si çıkarıldığı mahkemelerce tutuklanarak ceza..
Aranan 3 Şüpheli Tutuklandı
Aksaray’da aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmaların sonucunda operasyon düzenleyen polis ekipleri, haklarında kesin..
Hırsızlık Şüphelisi 1 Zanlıya Tutuklama Diğerine Adli Kontrol
Aksaray’da iki ayrı evden hırsızlık yaptığı iddiasıyla polis tarafından yakalanan 2 şahıstan 1'i sevk edildikleri mahkem..
Yaptığı Yanına Kalmadı
İlimiz genelinde yaşanan hırsızlık olaylarını en aza indirmek için çaba gösteren polis ekipleri son yaptıkları çalışmala..
3 Kadın Hırsız Tutuklandı
Aksaray’da meydana gelen hırsızlık olaylarını en alt seviyelere indirmeye çalışan il emniyet müdürlüğü asayiş şubesine b..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI