Bugun...

"baskan-karatay-15-temmuz-da-darbeyi-onleyen-ana-etken-medyaydi-haber" İLE İLGİLİ HABERLER

İçtiği İlaçtan Hastanelik Oldu
Aksaray’da meydana gelen ilaç içme olayında fenalaşan bir kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak teda..
Kesici Delici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Ağaçören ilçesinde meydana gelen olayda bir kişi kesici delici alet yaralanması nedeniyle hastanede tedavi al..
Kafası Tabelaya Çarpınca Yaralandı
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında oluşan olayda bir kişi kafasını kaldırımdaki bir yön levhasına çarpınca başından y..
Yabancı Madde Kullanınca Fenalaştı
Aksaray’ın Tiyatro Salonu karşısında bulunan bir alışveriş merkezinin yakınında yerde baygın halde bulunan bir kişinin u..
Kamyonun Çarptığı Yaya Öldü
Aksaray’ın Baymış köyünde meydana gelen kamyonun yayaya çarpması olayında bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti..
Yerli Otomobile ATSO’dan 25 Milyon TL Destek
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Baş..
Trafik Kazaları Dolu Dizgin Devam Ediyor
Aksaray’ın Efor oto parkı yakını, Niğde Doruk Köyü, Sağlık köyü yolu, Hasas Mahallesinde oluşan trafik kazalarında yara..
Üzerine Televizyon Düşen Çocuk Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Kalebalta köyünde oluşan olayda üzerine evlerinde bulunan televizyon düşen 4 yaşındaki bir çocuk hastaneye ka..
7 Kişi Darp Edildi
Aksaray’ın Ilısu Kasabası, Yeşiltepe Kasabası, Kılıçaslan Parkı İçi, Hacılar Harmanı Mahallesinde oluşan kavga olaylar..
2 Kişi Ateşli Silahla Vuruldu
Aksaray’ın Fatih Mahallesi ile Topakkaya Bağlarbaşı köyünde oluşan iki ayrı olayda ateşli silahla vurulan iki kişi hasta..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI