Bugun...

"afgan" İLE İLGİLİ HABERLER

14 Kaçak Göçmen Yakalandı
Aksaray’da ülkeye kaçak yollarla geldiği belirlenen Afganistan ve Pakistan uyruklu 14 kişi, polis tarafından yakalandı. ..
 Cinayet Şüphelisi Afgan Tutuklandı
Aksaray’da Afganistan uyruklu bir kişiyi bıçaklayarak öldüren Afganistan uyruklu şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderil..
Cinayet Şüphelisi Afgan Yakalandı
Aksaray’da Afganistan uyruklu bir kişiyi bıçaklayarak öldüren cinayet zanlısı Afganistan uyruklu şahıs, polisin düzenled..
Afgan Uyruklu Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon: 2 Tutuklama
Aksaray’da Afganistan uyruklu uyuşturucu tacirlerine yönelik gerçekleştirilen operasyonda 3 şüpheli bir miktar eroin mad..
Elektrik Akımına Kapılan Afgan Ağır Yaralandı
Aksaray’da evin elektrik sorununu gidermek için elektrik paneliyle uğraşan Afganistan uyruklu bir kişi, akıma kapılarak ..
Taliban'dan Kaçan 10 Kişilik Afgan Aile Tek Göz Barakadan Kurtarıldı
Afganistan’da Taliban'dan kaçarak Türkiye’ye gelen 6’sı çocuk 10 kişilik aile, Aksaray’da mum ışığında yaşam mücadelesi ..
Uyuşturucu Operasyonunda 3 Afgan Tutuklandı
Aksaray’da üç gün önce yapılan operasyonda uyuşturucu ticaretinden gözaltına alınan 13 Afganistan uyruklu şüpheliden 3’ü..
Uyuşturucu Taciri 13 Afgan Adliyeye Sevk Edildi
Aksaray’da geçtiğimiz gün yapılan operasyonla uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesi ile gözaltına alınan 13 Afganista..
Afgan Uyruklu Kız Çocuğa Otomobil Çarptı
Aksaray’da Karşıdan Karşıya Geçmek İsteyen 9 Yaşındaki Afganistan Uyruklu Kız Çocuğu Otomobilin Çarpması Sonucu Yaraland..
Afganlıların Saldırısına Uğradı
Aksaray’ın Kurtuluş kavşağında bulunan bir düğün salonu yakınında meydana gelen darp edilme olayında Afganlıların saldır..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI