Reklam
Bugun...


“Bize Velvele Düştü”
Aksaray Üniversitesi ve AKTÜSDER iş birliği protokolü ile Aksaray Üniversitesi Ortaköy Meslek Yüksek Okulunda Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu Öğrencilere Konferans verdi. Konferansta Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu “Yalnızlık Muhatab İster”, “Bize Velvele Düştü”, Sağlam yerin Tabiri” Adlı Eserlerinin içerikleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

“Bize Velvele Düştü”
+ -

Ak Parti Aksaray Milletvekili,dava ve halk adamı Cengiz Aydoğdu, Aksaray üniversitesi Ortaköy Meslek Yüksek Okulunda Öğrencilere yönelik verdiği konferansta Yazarlık başta olmak üzere gelişimin ve değişimin önemine, birlik ve beraberliğin ülkemizde bir ihtiyaç haline geldiğini, vatanını milletini ve bayrağını seven bir neslin yetişmesi gerektiğini anlattı.

Aydoğdu öğrencilerin sorularını cevaplayarak kitaplarını imzalamasının ardından sırası ile Aksaray Ticaret Borsası Ortaköy Şubesini, Ortaköy Belediyesini ve Ortaköy Kaymakamlığını ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlere Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AKTÜSDER Başkanı Rasim Gül ,Ortaköy Kaymakamı Fatih Görmüş, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, Ortaköy İl Genel Meclis Üyeleri İzzet Demiryürek, Akif Ekici, Ak Parti Ortaköy İlçe Başkanı Zeki Baba ve katıldı.

Yapılan Konferans ve Ziyaretler Sonrası Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çalışmalarına katılmak üzere Ankara’ya ayrıldı.
Bu haber 1311 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI