Bugun...


Başkan Nevzat Palta’ya Hizmet-İş Sendikasından Teşekkür
Hizmet-İş Sendikası Aksaray Şube Başkanı Ramazan Köksal İşçiler Adına Başkan Nevzat Palta’ya Teşekkür Etti.

Başkan Nevzat Palta’ya Hizmet-İş Sendikasından Teşekkür
+ -

Göreve geldiği günden beri belediye de çalışan işçi ve memurların bütün alacaklarını kuruşuna kadar ödeyen Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya Kurban bayramı öncesi 225 işçiye 252 bin lira ikramiye ve bayram parası vermesi nedeniyle işçilerden ve Sendikadan teşekkür yağıyor.

Hizmet-İş Sendikası Aksaray Şube Başkanı Ramazan Köksal, belediye işçilerinin alın teri kurumadan haklarını veren Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya işçiler adına teşekkür etti.

Sendika Şube Başkanı Ramazan Köksal yaptığı kısa konuşmada “Kurban bayramı öncesinde işçilerimize ikramiyelerini ve bayram paralarını vererek çifte bayram yaşatan Değerli Belediye Başkanımıza sendika olarak işçilerimiz adına teşekkür ediyoruz “dedi.

Sendika yönetimine teşekkür eden Belediye Başkanı Nevzat Palta, ise kendilerinin göreve gelmesiyle birlikte belediye personeli arasında iş barışı sağlandığa dikkati çekerek şu görüşlere yer verdi “Belediye de bizim dönemimizde bir iş barışı sağlandı. İşçisinden memuruna kadar herkesi işini severek yapmaya başladı.

Bende Belediye Başkanı olarak hep şunu söyledim.”Allah bana işçisinin maaşını ödeyemeyen Belediye Başkanı olmayı nasip etmesin “dedim Çok şükür bugüne kadar işçilerimiz memurlarımız maaşlarını alacaklarını günü gününe aldılar. Bu yılda kurban bayramından önce talimat verdim. İşçilerimizin İkramiyelerini ve bayram paralarını yatırttım. Bunu niye yaptım? Çünkü bütün personelimiz büyük bir özveri ile çalışıyorlar. Bizde dürüst çalıştıkları sürece imkânlarımız dâhilinde işçi ve memur kardeşlerimizin maddi ve manevi yanlarındayız. Dolayısıyla yaptığımız hizmet Aksaray’ımıza, memleketimize. Onlar dürüst oldukça, çalıştıkça bende her zaman yanlarındayım. Yeter ki çalışsınlar. Hizmet etsinler.”

 

 
Bu haber 1409 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI